Akcja Wymiany ciepła dobiegła końca

Czytaj więcej...

Wraz z wiosną przyszedł czas zakończenia akcji Wymiany Ciepła w Bełchatowie. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy włączyli się do akcji. Punkty wymiany ciepła były dostępne od 1 grudnia niemal do końca marca br.

 

Wymiana ciepła to nie tylko jeden ze sposobów przekazywania energii, to także nazwa akcji zorganizowanej po to, by dzielić się ciepłymi ubraniami z potrzebującymi. Akcja znalazła w naszym mieście wielu zwolenników. Od momentu ustawienia specjalnych wieszaków w różnych punktach miasta, niemal codziennie można było zobaczyć dziesiątki „nowych” ubrań, które sukcesywnie znikały.

Jak się okazuje, mieszkańcy Bełchatowa mają nie tylko wielkie szafy, lecz także wielkie i ciepłe serca. Dzięki temu osoby potrzebujące ciepła mogły się ogrzać w mroźne dni nie tylko ciepłymi ubraniami, lecz także ciepłem płynącym z chęci pomagania.

Przypominamy, że nadal funkcjonują całoroczne punkty wymiany ciepła - w bełchatowskim MOPS (już niedługo w nowej lokalizacji) oraz miejskiej jadłodajni przy Fundacji "Solidarni". W końcu wymiana ciepła wcale nie musi kończyć się wraz z ustaniem mrozów.

 

W przyszłym roku wracamy z nową energią! Dużo ciepła!

Wyniki przetargu ZP/071/2018

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Bełchatowie jako Zamawiający, zgodnie z art. 92 ust.2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. 2015 r., poz. 2164 z późn. zm.) - informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu przetargowym ZP/071/2018.

 

Pełna treść zawiadomienia.

Przywrócono dostawy ciepła przy ul. Mazurskiej

Informujemy, że awaria sieci ciepłowniczej na ul. Mazurskiej została usunięta i o 15.20 przywrócono dostawy ciepła dla mieszkańców ulic:

  • Łęczycka 22–32 (parzyste),
  • Mazurska 9–13 (nieparzyste) oraz 2–10 (parzyste)
  • Warszawska 1–7 (nieparzyste), 21, 28–48 (parzyste)
  • Mazowiecka 22

Przepraszamy za utrudnienia.