Dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi na zadania budowy sieci ciepłowniczej Ludwików

Umorzenie WFOŚiGW

Oplećmy Bełchatów ciepłem na Festiwalu Sztuki Jabłka

Kto powiedział, że miasto jesienią musi być szare i nudne? Jeśli pasjonują Cię włóczkowe robótki, szydełkujesz lub robisz na drutach, lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach, zapraszamy już w tę niedzielę, 8 października, w godzinach 16.30-18.00 do parku przy Placu Narutowicza, gdzie powstanie nietypowa włóczkowa instalacja.

 

Jeśli chcesz się włączyć do naszej kolorowej akcji, spotkajmy się i oplećmy Bełchatów włóczką. Wystarczy zabrać swoje robótki do parku, przysiąść na ławce i oddać się temu pasjonującemu zajęciu lub zobaczyć, jak robią to inni, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego.
Członkowie bełchatowskiego Klubu Seniora "Bajka" oraz Klubu Rękodzieła Artystycznego już kończą dziergać włóczkowy strój na ławkę w parku oraz pobliską biblioteczkę. Już niedługo zyskają one nowy, ocieplony wizerunek, a przestrzeń miejska przy Placu Narutowicza zostanie wypełniona kolorami.

Akcja odbywa się w ramach FESTIWALU / SZTUKI / JABŁKA. Lecz Festiwal to nie tylko nasz gorący happening, to także koncerty, wystawy i różnorodne spotkania. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie miasta Bełchatowa www.belchatow.pl.

 

Dzień Przedszkolaka z Kotem Kluchą

b_200_150_16777215_00_images_stories_inne_20170929_00.JPGDzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 "Pod Topolą", w ramach obchodów Dnia Przedszkolaka, spędziły środę w towarzystwie maskotki PEC - Kota Kluchy.

 

Po wspólnej zabawie dzieci w uroczystym korowodzie udały się pod Urząd Miasta, gdzie wypuściły balony z marzeniami. Życzymy, żeby wszystkie marzenia naszych milusińskich się spełniły, a uśmiech na stałe zagościł na ich twarzach. 

 

 

 

Zobacz naszą fotogalerię:

 Dzień Przedszkolaka z Kotem Kluchą  Dzień Przedszkolaka z Kotem Kluchą  Dzień Przedszkolaka z Kotem Kluchą
 Dzień Przedszkolaka z Kotem Kluchą  Dzień Przedszkolaka z Kotem Kluchą  Dzień Przedszkolaka z Kotem Kluchą