Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie zostało ponownie wyróżnione prestiżową Certyfikacją PreQurs. To ważna nagroda, która stanowi uznanie dla zaangażowania oraz doskonałości przedsiębiorstwa w dziedzinie dostarczania usług energetycznych najwyższej jakości dla mieszkańców miasta Bełchatów. Wdrożone innowacyjne rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej oraz troska o ochronę środowiska przyczyniły się do tego doniosłego osiągnięcia.

Przyznanie Certyfikacji PreQurs ma szczególne znaczenie dla przedsiębiorstw energetycznych. Jest to wyraz uznania dla wysokich standardów jakości usług oraz potwierdzenie działalności zgodnej
z zasadami zrównoważonego rozwoju, w pełni uwzględniającej aspekty ochrony środowiska. Również podkreśla znaczenie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie energetyki takich jak: nieustannie poszukiwanie nowych sposobów optymalizacji procesów, zwiększania efektywności energetycznej oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie od lat zajmuje wiodącą pozycję w branży energetycznej. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesne technologie oraz rozwijaniu skutecznych systemów zarządzania, stale podnosi jakość świadczonych usług, z naciskiem na zadowolenie klientów.

Otrzymanie Certyfikacji PreQurs przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie jest niezwykle zaszczytnym wyróżnieniem, które stanowi potwierdzenie doskonałości firmy w dziedzinie energetyki.