Zapraszamy Was w magiczną kosmiczną podróż w czasie… Jest rok 3030. Ziemię ogarnęła zagłada. Przez zanieczyszczenia z planety zniknęły rośliny i zwierzęta. A tymczasem, gdzieś daleko w kosmosie, na odległej planecie żyją w spokoju Kosmolenie, którym marzy się sława i chwała. Pewnego dnia na ich planetę dociera wiadomość z Ziemi z błaganiem o pomoc. Czy Kosmoleniom uda się uratować najpiękniejszą planetę w kosmosie?

Razem z MCK PGE Giganty Mocy oraz Teatrem Kultureska zapraszamy najmłodszych mieszkańców Bełchatowa na wesołą lekcję ekologii.

Spektakl „Kosmolenie ratują Ziemię” już 8 maja o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Z zabawnej historii płynie do widzów wartościowy morał: „Jeżeli zadbacie o przyrodę, możecie stać się ziemskimi bohaterami”. Spektakl porusza wiele tematów ekologicznych pokazując dzieciom negatywne skutki działań człowieka takich jak: produkowanie dużej ilości śmieci czy spalanie śmieci w piecach. Ta przejmująca historia w połączeniu z naszymi ekologicznymi książeczkami „Czerwony Kapturek w mieście przyszłości” z pewnością poruszy serce każdego dziecka i zmotywuje do podejmowania działań ekologicznych.


📌 Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas I-IV szkoły podstawowej.

🎟 Bilety na spektakl w cenie 20 zł do nabycia w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży online 👉 https://bit.ly/3uItTuu.