Kontrast
Czcionka

Pogotowie ciepłownicze:
993

Kontakt:
44 633 33 36

Wybierz ciepło systemowe

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Szukasz bezpiecznego i komfortowego ogrzewania dla domu, dopasowanego do Twoich potrzeb, a może budujesz nowy obiekt użytkowy i chciał(a)byś skutecznie ogrzać biuro czy inną przestrzeń użytkową? Wybierz najlepszy sposób na ogrzewanie i ciepłą wodę. Wybierz ciepło systemowe.

Zobacz, w jaki sposób możesz dołączyć do milionów zadowolonych Klientów ciepła systemowego i korzystać z komfortowego i bezpiecznego produktu. Im szybciej, tym lepiej. Skontaktuj się z nami już na etapie koncepcji projektu inwestycji. Przyłączenie do ciepła systemowego jest proste! Dowiedz się, co musisz zrobić.

Złóż wniosek o wydanie warunków technicznych przyłączenia do ciepła systemowego

Na podstawie danych przedstawionych we wniosku i ustaleń z Inwestorem wykonamy analizy techniczno-ekonomiczne i przedstawimy ofertę przyłączenia do sieci. Oferta określa szczegółowe warunki przyłączenia, związane z czasem, kosztami i uwarunkowaniami technicznymi. Warunki te zostaną zapisane w umowie przyłączeniowej, która stanowi podstawę do realizacji inwestycji.

Podpisz umowę sprzedaży ciepła

Zakończenie inwestycji wiąże się z podpisaniem umowy sprzedaży ciepła, która określa m.in. zasady dostawy ciepła, zobowiązania stron, wielkość zamówionej mocy cieplnej na potrzeby ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji i in. Po podpisaniu umowy rozpoczyna się dostawa ciepła do obiektu.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Dodatkowe informacje na temat przyłączenia do sieci ciepłowniczej oraz wzory niezbędnych dokumentów znajdziesz też na naszej stronie internetowej. Przyłącz się!

Wybierz bezpieczny, ekonomiczny i komfortowy sposób na ciepło!