Awaria ciepłownicza

W dniu 15.11.2013r. doszło do awarii sieci ciepłowniczej w okolicy ul. Dzikiej i Jarzębinowej.

 

Służby techniczne PEC niezwłocznie przystąpiły do prac mających na celu przywrócenie prawidłowej pracy sieci cieplnej.

 

W celu usunięcia awarii niezbędne będzie odseparowanie uszkodzonego odcinka sieci i jej częściowe odwodnienie. W związku z tym czasowo dostaw ciepła pozbawieni będą mieszkańcy:ul. Jaworowej nr nieparzyste od 45, nr parzyste od 22, ul. Kalinowej nr nieparzyste od 21, parzyste od 24, ul. Malinowej nr nieparzyste od 17, parzyste od 16, Poziomkowa nr parzyste od 20, ul. Olchowej, Akacjowej, Jesionowej, Jarzębinowej.

 

Służby techniczne PEC będą pracowały nieprzerwanie, do czasu usunięcia awarii i przywrócenia dostaw ciepła.

 

PEC sp. z o.o. serdecznie przeprasza wszystkich swoich Odbiorców za zaistniałą sytuację.

 

Bieżące informacje o przebiegu prac znajdziecie Państwo na www.pec-belchatow.pl lub u Dyspozytora PEC Sp. z o.o., tel. 993 lub 044 6333336.

 

Jednocześnie PEC prosi wszystkich Odbiorców ciepła i mieszkańców miasta o informowanie Dyspozytora PEC o jakichkolwiek niepokojących Państwa zdarzeniach, mogących świadczyć o awarii sieci ciepłowniczej napowietrznej lub podziemnej - np. parowanie, wyciek gorącej wody itp.

Awaria usunięta

Informujemy, że 28.10.2013r. o godz. 18:30 przywrócono dostawy ciepła dla Odbiorców, których objęły przerwy w dostawie ciepła spowodowane awarią, tj.:

  • os. Olsztyńskie, ul. Skorupki, ul. Wspólna, ul. Chmielowskiego 20, ul. Sienkiewicza nr parzyste od 48, ul. Olsztyńska od nr 2, ul. Piłsudskiego od nr 31.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Przerwa w dostawie ciepła

W dniu 28.10.2013 r. doszło do awarii w węźle cieplnym ul. Pomorska.

Służby techniczne PEC niezwłocznie przystąpiły do prac mających na celu przywrócenie prawidłowej pracy sieci cieplnej.
W celu usunięcia awarii niezbędne będzie odseparowanie uszkodzonego odcinka sieci i jej częściowe odwodnienie. W związku z tym czasowo dostaw ciepła pozbawieni będą odbiorcy:

os. Olsztyńskie, ul. Skorupki, ul. Wspólna, ul. Chmielowskiego 20, ul. Sienkiewicza nr parzyste od 48, ul. Olsztyńska od nr 2, ul. Piłsudskiego od nr 31.

 

Służby techniczne PEC będą pracowały do czasu usunięcia awarii i przywrócenia dostaw ciepła.

PEC sp. z o.o. serdecznie przeprasza wszystkich swoich Odbiorców za zaistniałą sytuację.
Bieżące informacje o przebiegu prac znajdziecie Państwo na www.pec-belchatow.pl lub
u Dyspozytora PEC Sp. z o.o., tel. 993 lub 044 6333336.

Jednocześnie PEC prosi wszystkich Odbiorców ciepła i mieszkańców miasta o informowanie Dyspozytora PEC o jakichkolwiek niepokojących Państwa zdarzeniach, mogących świadczyć o awarii sieci ciepłowniczej napowietrznej lub podziemnej - np. parowanie, wyciek gorącej wody itp.