Rozgrzejemy lodowisko vol. 2

Czytaj więcej...Na zakończenie ferii zimowych Prezydent Miasta Bełchatowa oraz PEC zapraszają na taneczne wygibasy na Lodowisku Miejskim.

 

Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco...

Impreza na lodowisku rozpocznie się o godzinie 16.30 i potrwa ponad dwie godziny.

 

 Jeśli lubisz dobrą zabawę, zabierz rodzinę i przyjaciół w sobotę 10 lutego na lodowisko i zatańcz na łyżwach w rytm znanych przebojów muzyki disco. Do tańca zapraszamy głównie dzieci i młodzież, choć i dorośli mogą "poszaleć" na lodowym parkiecie. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody i wiele innych niespodzianek.

 

Wstęp wolny.

Zapraszamy!!!

Uczymy dzieci o cieple

Czytaj więcej...W jaki sposób powstaje ciepło i jak dbać o środowisko naturalne - tego już niedługo dowiedzą się uczniowie bełchatowskich szkół podstawowych. Spółka PEC  w połowie lutego rozpoczyna akcję edukacyjną  „Lekcja ciepła”

 

To już kolejna odsłona akcji. W poprzednich latach PEC przeszkolił ponad 700 uczniów klas pierwszych. Tym razem również odwiedzi wszystkie szkoły w Bełchatowie. Na dzieci czekają nowe przygody "Czerwonego kapturka w mieście", który już na dobre zadomowił się w Bełchatowie. Teraz do znanej i lubianej bajki o Czerwonym Kapturku został dopisany ciąg dalszy i dzieci będą mogły poznać jego kolejne perypetie.

 

Akcję swoim patronatem objęła Prezydent Miasta Bełchatowa, Mariola Czechowska, która kolejny raz wcieli się w rolę Czerwonego Kapturka i razem z pozostałymi bohaterami książeczki - Babcią i Kotem Kluchą przeprowadzi dzieci przez tę pouczającą historię i odkryje tajniki powstawania ciepła. Po zakończeniu lekcji dzieci otrzymają czytankę na pamiątkę do wspólnej lektury z rodzicami.

Ciepło, cieplej, cieplutko! Przytul się!

Czytaj więcej...31 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przytulania.

Z tej okazji Kot  Klucha - maskotka PEC Bełchatów, zachęcał mieszkańców Bełchatowa, którzy w tym dniu odwiedzili Galerię Olimpia, do okazywania innym bezinteresownej życzliwości i przypominał o gestach, które budują bliskość i są wyrazem poczucia bezpieczeństwa i wzajemnej akceptacji.

Przytulanie to bowiem najprostszy sposób, by podarować drugiemu człowiekowi trochę ciepła, zwłaszcza tego płynącego z wewnątrz. Bo ciepło to coś więcej niż tylko temperatura.

 

Jeden życzliwy uścisk, a daje tak wiele.

Dbajmy o ciepłe relacje na co dzień, nie tylko od święta.

 

Zobaczcie naszą fotogalerię:

Czytaj więcej...