"Wymiana ciepła" w Bełchatowie

Czytaj więcej...Marzniesz? Weź sobie ubranie. Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar, sweter na wieszaku.

Wymiana ciepła to nie tylko jeden ze sposobów przekazywania energii, to także nazwa akcji zorganizowanej po to, by dzielić się ciepłymi ubraniami z potrzebującymi.

 

Idea akcji jest prosta. Każdy może zostawić na wieszaku ciepłe ubranie dla potrzebujących i każdy może je bez skrępowania wziąć z punktu wymiany ciepła.

Punktami wymiany ciepła są wieszaki, na których powiesić można kurtki, swetry czy polary potrzebne w mroźne dni. Zostawić ubrania może każdy, tak samo jak każdy potrzebujący może z nich skorzystać.

Od 1 grudnia br. do końca marca 2018 r. PEC udostępni takie wieszaki w różnych punktach miasta.

 

Pomysł został zaczerpnięty od węgierskiego społecznika, który zorganizował pierwszą wymianę ciepła w Budapeszcie. Szybko znalazła wielu zwolenników. W ciągu kilkudziesięciu pierwszych godzin zaowocowała pojawieniem się ponad 200 wieszaków z ciepłymi ubraniami dla potrzebujących na terenie Węgier. Ciepłe wieszaki stoją już w Kaliszu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, a od 1 grudnia staną również w Bełchatowie.

 

Wszystkich zainteresowanych przekazaniem ubrań zachęcamy do odwiedzenia punktów wymiany ciepła i pozostawienia ubrań, które pozwolą przetrwać zimę potrzebującym.

Jeśli natomiast nie mają Państwo możliwości, by dojechać na miejsce, zachęcamy do kontaktu z z nami – chętnie przyjedziemy, odbierzemy rzeczy i przekażemy je do jednego  z punktów wymiany ciepła. W tym celu prosimy o kontakt z pracownikiem PEC pod nr tel. 44 633 33 36, w. 412.

 

Strefa Ciepła podczas XV Biegu Niepodległości

Czytaj więcej...Blisko 300 uczestników wzięło udział w XV Biegu Niepodległości pod hasłem „Zabiegamy o pamięć", który odbył się 9 listopada br. w alejach parku przy Muzeum Regionalnym.
PEC Bełchatów zadbał o dobre samopoczucie wszystkich młodych amatorów biegania i przygotował gorącą herbatę oraz kilka kotłów ciepłej zupy na rozgrzewkę.
 
 
Szczegóły imprezy oraz obszerna fotogaleria z przebiegu na stronie Organizatora, którym jest Miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Sportu: http://mcs.belchatow.pl/xv-belchatowski-bieg-niepodleglosci/  
 
 
 
 

Ogłoszenie o konkursie ofert na najem lokalu użytkowego

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., 97-400 Bełchatów, ul. Wojska Polskiego 132,
woj. łódzkie, pow. bełchatowski, tel. 044 6333336, fax 044 6333513, www.pec-belchatow.pl,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , ogłasza pisemny konkurs ofert na:

 

najem lokalu położonego w Bełchatowie na os. Dolnośląskim 306A o powierzchni użytkowej 74,65 m2 z przeznaczeniem na cele usługowo-handlowe.

 

Przewidywany okres najmu lokalu - styczeń 2018r.

Kryterium wyboru oferty: wysokość miesięcznego czynszu netto.

Warunkiem dopuszczenia oferty do konkursu jest:

złożenie oferty wraz z załącznikami wymaganymi w Regulaminie konkursu.

 

Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na naszej stronie internetowej
www.pec-belchatow.pl

Oferty w zamkniętej kopercie należy składać w biurze podawczym PEC Sp. z o.o. w Bełchatowie.

Termin składania ofert upływa dnia 06-11-2017r. o godzinie 10.00.

Otwarcie ofert nastąpi dnia 06-11-2017r. o godz. 10:30 w siedzibie PEC Sp. z o.o.
w lokalu nr 127.

W sprawie obejrzenia lokalu lub uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Działem Administracji i Gospodarki Materiałowej tel. (044) 633-33-36 w. 340, lok. 213, w godz. 8:00 - 14:00.

PEC Sp. z o.o. w Bełchatowie zastrzega możliwość unieważnienia postępowania konkursowego bez podania przyczyny.

 

Poniżej do pobrania Regulamin konkursu wraz z załącznikami. 

- Regulamin

- Opis lokalu

- Wzór umowy najmu

- Formularz oferty