Kontrast
Czcionka

Pogotowie ciepłownicze:
993

Kontakt:
44 633 33 36

e-PEC

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

System e-PEC pozwala uzyskać Klientom PEC Bełchatów stały dostęp do aktualnych danych o dowolnej porze dnia. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas poprzez szybki i bezpieczny kontakt z naszą spółką bez wychodzenia z domu. Ponadto nowoczesne rozwiązania informatyczne gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz dają pewność, że dostęp do swoich danych mają wyłącznie zalogowani użytkownicy.

Klienci firmy poprzez moduł e-PEC mają łatwy dostęp do informacji o:

  • rozliczeniach,
  • parametrach własnego punktu odbioru (węzła),
  • zgłoszonych sprawach, reklamacjach,
  • zawartych umowach oraz aneksach do umów.

Każdy Klient, który chce korzystać z e-PEC, musi zostać zarejestrowany w systemie. PEC Sp. z o.o. w Bełchatowie przydziela Klientowi dane rejestracyjne umożliwiające użytkowanie e-PEC.

Aby uzyskać identyfikator i hasło dostępu do systemu należy:

  1. Zapoznać się z regulaminem korzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta e-PEC zamieszczonym na naszej stronie internetowej (www.pec-belchatow.pl).
  2. Zgłosić chęć korzystania z systemu e-PEC poprzez wypełnienie formularza umieszczonego na ww. stronie internetowej. W formularzu należy podać imię i nazwisko Odbiorcy (zgodnie z umową sprzedaży ciepła), numer ostatniej faktury za energię cieplną, datę wystawienia tej faktury, numer telefonu oraz zaakceptować regulamin korzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta e-PEC. Zgłoszenia można dokonać również osobiście, bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta.
  3. Po pozytywnej weryfikacji danych przesłanych formularzem zgłoszeniowym, Klient otrzyma dane umożliwiające rozpoczęcie korzystania z systemu e-PEC.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.