Szanowni Klienci,

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie, mając na uwadze zatwierdzoną Decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OŁO.4210.39.2023.BG z dnia 05.07.2023 r. zmianę XIX Taryfy dla ciepła PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów oraz zatwierdzoną Decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OŁO.4210.46.2023.BG z dnia 25.07.2023 r.,
informuje, że wprowadza od dnia 19 sierpnia 2023 roku nowe ceny i stawki opłat w rozliczeniach
z odbiorcami, zgodnie z przepisami zawartymi w art. 4 ust. 1 Ustawy z dnia 15 września 2022 roku
o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz.U. z 2022 r. poz. 1967 ze zm.).

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi stawkami, które będą obowiązywać od 19 sierpnia 2023 roku. Szczegółowe informacje na ten temat będą dostępne na naszej oficjalnej stronie internetowej [https://pec-belchatow.pl/mieszkancy/cenniki-i-rozliczenia/].

Pragniemy podkreślić, że naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu jak najlepszych usług. Dostarczanie przez nas ciepło systemowe to wygodny, bezobsługowy i bezpieczny dla środowiska sposób zapewnienia komfortu cieplnego waszych mieszkań i domów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących nowych cen i stawek opłat, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji oraz pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Dziękujemy za zaufanie, jakim darzycie nasze przedsiębiorstwo. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie nowych cen i stawek opłat pozwoli nam kontynuować naszą misję dostarczania niezawodnego i konkurencyjnego ciepła dla naszych Klientów.

Z poważaniem,

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie